Dysponujemy 15 domkami 4-5 osobowymi. Każdy domek wyposażony jest w prysznic i toaletę, aneks kuchenny z wyposażeniem ( sztućce, talerze, garnki, czajnik), lodówkę, telewizor. Jest to idealne miejsce do wypoczynku rodzinnego. Teren wyposażony jest w plac zabaw dla dzieci, piaskownicę, huśtawki. Camping zapewnia również dostęp do sieci WiFi. Wyposażenie zapewnia spokojny komfortowy wypoczynek. Poza sezonem organizujemy imprezy firmowe z noclegami, zloty i zielone szkoły. Sala przy barze umożliwia prowadzenie imprez, spotkań rodzinnych, okolicznościowych itp. Zapraszamy turystów. Gwarantujemy miłe i spokojne spędzenie pobytu w naszym ośrodku.

Zobacz więcej

Posiadamy kilka pól wyznaczonych, gdzie można rozbić namiot. Jedno z pól położone jest bezpośrednio w sąsiedztwie basenu. Na terenie Campingu można również rozbić swój namiot w bezpośredniej bliskości lasu Parku Krajobrazowego. Obcowanie z piękną przyrodą Gór Opawskich jest naszym walorem. Korzystanie z pełnej infrastruktury technicznej ośrodka jest możliwe w ramach umiarkowanej ceny. Mikroklimat sprzyja wypoczynkowi i rekreacji. Do dyspozycji gości jest basen, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej, stół pingpongowy.

Zobacz więcej

Na terenie Campingu zlokalizowany jest Bar Złota Dolina, w którym przygotowujemy ciepłe i smaczne posiłki, przekąski oraz napoje. Dla smakoszy serwujemy czeskie piwo HOLBA. Naszą specjalnością jest kuchnia polska i czeska. Na miejscu przygotowujemy pyszne pierogi, ser smażony z frytkami oraz kotlety schabowe słusznej wielkości. Dla gości oferujemy pełne domowe wyżywienie. W sezonie w każdą sobotę organizujemy zabawy taneczne dla wszystkich spragnionych dobrej muzyki oraz nowych i starszych rytmów. Po sezonie polecamy organizację imprez rodzinnych, firmowych, okolicznościowych do 150 osób. Przyjedź, zamów i skosztuj co dobre.

Zobacz więcej

Złota Dolina Camping**
Copyright 2016 Złota Dolina Sp. z o.o.

Pole caravaningu

 

Domki letniskowe

Pole namiotowe

Bar